Клуб маса БЕЈЛИ
 • Клуб маса БЕЈЛИ
 • Клуб маса БЕЈЛИ
 • Клуб маса БЕЈЛИ
 • Клуб маса БЕЈЛИ
 • Клуб маса БЕЈЛИ

Клуб маса БЕЈЛИ

7.300 ден.
Димензии: Д: 105 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 45.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12167
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 105 x 60 х 45,5 cm
 • Боја: 
 • - Светла Сонома
 • - Атрацит
  Изработка: Клуб маса изработена од иверка со црни пластични ногари и тркалца.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клуб маса БЕЈЛИ Димензии: 105 x 60 х 45,5 cm Боја:  - Светла Сонома - Атрацит Изработка: Клуб маса изработена од иверка со црни пластични ногари и тркалца. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгле.. Category: Product #: 12167 Regular price: 7.300 ден. 7.300 Available from: Мебел - Ви