Клуб маса ИНТРО 3
 • Клуб маса ИНТРО 3

Клуб маса ИНТРО 3

5.900 ден.
Димензии: Д: 100 cm  x  Ш: 63 cm  x  В: 45 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12806
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 100 x 60 х 45 cm
 • Боја: 
 • Сонома Храст
 • Изработка: Клуб маса изработена од стакло и медијапан ногари. Калено стакло, горна плотна транспарентна, долна плотна матирана.
  *Производот се испорачува немонтиран.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клуб маса ИНТРО 3 Димензии: 100 x 60 х 45 cm Боја:  Сонома Храст Изработка: Клуб маса изработена од стакло и медијапан ногари. Калено стакло, горна плотна транспарентна, долна плотна матирана. *Производот се испорачува немонтиран. Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репро.. Category: Product #: 12806 Regular price: 5.900 ден. 5.900 Available from: Мебел - Ви