Клуб маса ИВОД
  • Клуб маса ИВОД

Клуб маса ИВОД

7.900 ден.12.900 ден.
Димензии: Д: 110 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 33 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11000
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 110 x 60 х 33 cm
  • Боја: сСонома со бела
  • Изработка: ФКлуб маса изработена во Сонома боја иверка и Бел висок сјај медијапан, со механизам за ротирање.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клуб маса ИВОД Димензии: 110 x 60 х 33 cm Боја: сСонома со бела Изработка: ФКлуб маса изработена во Сонома боја иверка и Бел висок сјај медијапан, со механизам за ротирање. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни ел.. Category: Product #: 11000 Regular price: 7.900 ден. 7.900 Available from: Мебел - Ви