Клуб маса МОЛА
 • Клуб маса МОЛА

Клуб маса МОЛА

6.900 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 70 cm  x  В: 46 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12004
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 120 x 70 х 46 cm
 • Боја: Артисан со Гранада
  Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18 mm и плотна со дебелина 25mm.
   
 • *Производот се испорачува немонтиран.
 •  
 • MOНТАЖНА ШЕМА
  КЛУБ МОЛА
 •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
   
 •  
 •  
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клуб маса МОЛА Димензии: 120 x 70 х 46 cm Боја: Артисан со Гранада Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18 mm и плотна со дебелина 25mm.   *Производот се испорачува немонтиран.   MOНТАЖНА ШЕМА КЛУБ МОЛА   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки.. Category: Product #: 12004 Regular price: 6.900 ден. 6.900 Available from: Мебел - Ви