Клуб маса РОМА
 • Клуб маса РОМА
 • Клуб маса РОМА
 • Клуб маса РОМА

Клуб маса РОМА

23.900 ден.
Димензии: Д: 69 cm  x  Ш: 119 cm  x  В: 48 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12758
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА: • Димензии: 69 x 119 х 48 cm
 • Боја:
 • - Антрацит со Светло Сива
 • - Светло Сива со Златна
 • - Светло Сива со Никел
 • Изработка: Клуб маса изработена од специјален МДФ со посебна постапна со што се добива уникатна структура на медијапанот. Површине изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна  на вода, блага и удар.
  Со златни или сребрени апликации и хромирани ногари.
  *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Клуб маса РОМА Димензии: 69 x 119 х 48 cm Боја: - Антрацит со Светло Сива - Светло Сива со Златна - Светло Сива со Никел Изработка: Клуб маса изработена од специјален МДФ со посебна постапна со што се добива уникатна структура на медијапанот. Површине изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна  на вода, блага и удар. Со златни или сребрени апликации и хромирани ногари. *Про.. Category: Product #: 12758 Regular price: 23.900 ден. 23.900 Available from: Мебел - Ви