Клуб маса СЕТ САФИР
  • Клуб маса СЕТ САФИР

Клуб маса СЕТ САФИР

19.900 ден.
Димензии: Ш: 82 cm  x  В: 47.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11743
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 
  • 1: Ф 82 x 47,5 cm
  • 2: Ф 77,5 x 43 cm (збирно 4-те елементи), 39 x 39 x 43 cm (еден елемент)
  • Боја: Како на фотографијата
  • Изработка: Сет клуб маси изработени од црни стаклени плотни и метални никловани конструкции.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
 
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клуб маса СЕТ САФИР Димензии:  1: Ф 82 x 47,5 cm 2: Ф 77,5 x 43 cm (збирно 4-те елементи), 39 x 39 x 43 cm (еден елемент) Боја: Како на фотографијата Изработка: Сет клуб маси изработени од црни стаклени плотни и метални никловани конструкции. *Производот се испорачува немонтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го за.. Category: Product #: 11743 Regular price: 19.900 ден. 19.900 Available from: Мебел - Ви