Клуб маса СЕТ ЗИГОН ЛУКС

Клуб маса СЕТ ЗИГОН ЛУКС

9.900 ден.
Димензии: Ш: 39.5 cm  x  В: 49.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10962
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • 1: Ф 39,5 x 60,5 cm
 • 2: Ф 39,5 x 56,5 cm
 • 3: Ф 39,5 x 49,5 cm
 • Боја: Како на фотографијата
 • Изработка: Сет клуб маси изработени од стаклени плотни и метални конструкции.
 •  
 • *Производот се испорачува монтиран.
 
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клуб маса СЕТ ЗИГОН ЛУКС Димензии:  1: Ф 39,5 x 60,5 cm 2: Ф 39,5 x 56,5 cm 3: Ф 39,5 x 49,5 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: Сет клуб маси изработени од стаклени плотни и метални конструкции.   *Производот се испорачува монтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на р.. Category: Product #: 10962 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви