Клуб маса МИС
 • Клуб маса МИС

Клуб маса МИС

19.900 ден.21.900 ден.
Димензии: Д: 130 cm  x  Ш: 70 cm  x  В: 38 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11117
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 130 x 70 х 38 cm
 • Боја: Орев со Бело
  Изработка: Клуб маса со 4 фиоки изработена од медијапан.
  *Производот се испорачува монтиран.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Клуб маса МИС Димензии: 130 x 70 х 38 cm Боја: Орев со Бело Изработка: Клуб маса со 4 фиоки изработена од медијапан. *Производот се испорачува монтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 11117 Regular price: 19.900 ден. 19.900 Available from: Мебел - Ви