Клуб маси СЕТ МЕКСИКО
 • Клуб маси СЕТ МЕКСИКО
 • Клуб маси СЕТ МЕКСИКО

Клуб маси СЕТ МЕКСИКО

6.300 ден.
Димензии: Д: 100 cm  x  Ш: 44 cm  x  В: 60 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12812
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензија: 100 x 44 х 60 cm
 • Голема масичка: 65 x 42 х 53 cm
 • Средна масичка: 51,5 x 37 х 45,5 cm
 • Мала масичка: 37,5 x 32 х 38 cm
 • Боја: Бор
 • Изработка: Сет од три масички изработени од цврсто борово дрво во светло природна боја со видлива дрвена структура. Масичките се насликани со темно сива боја. Профилираните страни и горниот дел и даваат на ова маса рустикален изглед. Масичката има детали во црна боја..
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клуб маси СЕТ МЕКСИКО Димензија: 100 x 44 х 60 cm Голема масичка: 65 x 42 х 53 cm Средна масичка: 51,5 x 37 х 45,5 cm Мала масичка: 37,5 x 32 х 38 cm Боја: Бор Изработка: Сет од три масички изработени од цврсто борово дрво во светло природна боја со видлива дрвена структура. Масичките се насликани со темно сива боја. Профилираните страни и горниот дел и даваат на ова маса рустикален изглед. Масичката има д.. Category: Product #: 12812 Regular price: 6.300 ден. 6.300 Available from: Мебел - Ви