Клуб маса ТРАНСФОРМЕР
 • Клуб маса ТРАНСФОРМЕР
 • Клуб маса ТРАНСФОРМЕР
 • Клуб маса ТРАНСФОРМЕР

Клуб маса ТРАНСФОРМЕР

12.720 ден.15.900 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 65 cm  x  В: 40 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 12116
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 141(+44) x 75 х 51(+24) cm
 • Боја: Даб Аравен со Бела
  Изработка: Клуб маса со механизми за трансформирање во должина и висина изработена од Даб Аравен иверка и МДФ Бела Сјај плотна со дебелина од 16 мм.
  *Производот се испорачува немонтиран.
 • Бесплатна испорака.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS