Лежај КОЛЕЏ
 • Лежај КОЛЕЏ
 • Лежај КОЛЕЏ
 • Лежај КОЛЕЏ

Лежај КОЛЕЏ

11.900 ден.
Димензии: Д: 95.5 cm  x  Ш: 227.5 cm  x  В: 73 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 10754
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 95,5 x 227,5 х 77 cm
 • Димензии за душек 2бр.: 90 х 200 cm
 • Боја: Костен
  Изработка: Единечен лежај изработен од иверка, со дополнителна фиока за спиење.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Status Лежај КОЛЕЏ Димензии: 95,5 x 227,5 х 77 cm Димензии за душек 2бр.: 90 х 200 cm Боја: Костен Изработка: Единечен лежај изработен од иверка, со дополнителна фиока за спиење. *Душекот не е вклучен во цената. *Монтажата не е вклучена во цената.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на проме.. Category: Product #: 10754 Regular price: 11.900 ден. 11.900 Available from: Мебел - Ви