Лежај КОМБИНО
 • Лежај КОМБИНО

Лежај КОМБИНО

9.600 ден.
Димензии: Д: 94 cm  x  Ш: 206 cm  x  В: 80 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10245
Достапност: На залиха
Количина:
 • Надворешни димензии: 94 х 206 x 80 cm
 • Димензии за душек: 90 х 200 cm
 • Боја: Темна Сонома
  Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. Вклучена подница.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  

Монтажна шема
ЛЕЖАЈ КОМБИНО

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Лежај КОМБИНО Надворешни димензии: 94 х 206 x 80 cm Димензии за душек: 90 х 200 cm Боја: Темна Сонома Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. Вклучена подница. *Душекот не е вклучен во цената. *Монтажата не е вклучена во цената.   Монтажна шема ЛЕЖАЈ КОМБИНО   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот г.. Category: Product #: 10245 Regular price: 9.600 ден. 9.600 Available from: Мебел - Ви