Комода КОМБИНО СОУЛ

Комода КОМБИНО СОУЛ

15.900 ден.
Димензии: Д: 228 cm  x  Ш: 41 cm  x  В: 184 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8707
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 228 х 41 х 184 cm
 • - Горна полица: 111 x 19 x 22 cm
  - Елемент за ТВ: 163 x 41 x 37 cm
  - Елемент горен: 65 x 32,5 x 107 cm
  - Елемент долен: 65 x 32,5 x 107 cm
 • Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб со Денвер Даб (корпус)
 • Изработка: Медијапан лице со вклучено ЛЕД осветлување
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Комода КОМБИНО СОУЛ Димензии: 228 х 41 х 184 cm - Горна полица: 111 x 19 x 22 cm - Елемент за ТВ: 163 x 41 x 37 cm - Елемент горен: 65 x 32,5 x 107 cm - Елемент долен: 65 x 32,5 x 107 cm Боја: Сонома Даб со Венге (лице) и Сонома Даб со Денвер Даб (корпус) Изработка: Медијапан лице со вклучено ЛЕД осветлување *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапнос.. Category: Product #: 8707 Regular price: 15.900 ден. 15.900 Available from: Мебел - Ви