Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ
 • Стол КОМФОРМ

Стол КОМФОРМ

5.490 ден.
Димензии: Д: 45 cm  x  Ш: 54 cm  x  В: 83 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12413
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 45 x 54 х 83 cm
 • - висина на седечки дел: 47 cm
  - димензии на седечки дел: 57 х 40 cm
 • Боја: 
 • - Зелена
 • - Сива
 • - Темно Сина
 • - Црна
 • - Жолта
 • Изработка: Модерен трпезариски стол. Седиште тапацирано со штоф.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Стол КОМФОРМ Димензии: 45 x 54 х 83 cm - висина на седечки дел: 47 cm - димензии на седечки дел: 57 х 40 cm Боја:  - Зелена - Сива - Темно Сина - Црна - Жолта Изработка: Модерен трпезариски стол. Седиште тапацирано со штоф. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останат.. Category: Product #: 12413 Regular price: 5.490 ден. 5.490 Available from: Мебел - Ви