АГ КОМО
 • АГ КОМО
 • АГ КОМО
 • АГ КОМО
 • АГ КОМО
 • АГ КОМО
 • АГ КОМО
 • АГ КОМО
 • АГ КОМО
 • АГ КОМО

АГ КОМО

35.900 ден.
Димензии: Д: 300 cm  x  Ш: 225 cm  x  В: 90 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8068
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 295 x 220 cm
 • 3-тросед: L 205 x W 93 x H 80 cm
 • 2-двосед: L 220 x W 96 x H 80 cm
 • Височина на седиште: 43 cm
 • Длабочина на седиште: 50 cm
 • Димензија за спиење: 130 x 238 cm
 •  
 • Број на бои: Еднобојна / Двобојна
 • Седиште: Сунѓер Т-35, деб. 10 cm
 • Изработка: Модерна гарнитура со механизам за спуштање и механизам на раконаслонот.
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.

АГ КОМО 39.900 денари

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви АГ КОМО Димензии: 295 x 220 cm 3-тросед: L 205 x W 93 x H 80 cm 2-двосед: L 220 x W 96 x H 80 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 50 cm Димензија за спиење: 130 x 238 cm   Број на бои: Еднобојна / Двобојна Седиште: Сунѓер Т-35, деб. 10 cm Изработка: Модерна гарнитура со механизам за спуштање и механизам на раконаслонот.   *Цената се однесува за ограничен избор на б.. Category: Product #: 8068 Regular price: 35.900 ден. 35.900 Available from: Мебел - Ви