Комода АНДРЕЈ артисан

Комода АНДРЕЈ артисан

13.900 ден.
Димензии: Д: 240 cm  x  Ш: 40 cm  x  В: 191 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11433
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 240 х 40 х 191 cm 
 • - Елемент за ТВ: 120 x 40 x 42 cm
  - Долен широк елемент: 70 x 40 x 160 cm
  - Долен висок елемент: 50 x 40 x 191 cm
  - Полица: 120 x 19 x 19 cm
 •  
 • Боја: Артисан со Гранада
 • Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 18мм во Гранада (лице) и Артисан (корпус).
  *Монтажата не е вклучена во цената
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: КУЈНА, Kujna, kitchen,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода АНДРЕЈ артисан Димензии: 240 х 40 х 191 cm  - Елемент за ТВ: 120 x 40 x 42 cm - Долен широк елемент: 70 x 40 x 160 cm - Долен висок елемент: 50 x 40 x 191 cm - Полица: 120 x 19 x 19 cm   Боја: Артисан со Гранада Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 18мм во Гранада (лице) и Артисан (корпус). *Монтажата не е вклучена во цената   Согласно потребите, брзината на испо.. Category: Product #: 11433 Regular price: 13.900 ден. 13.900 Available from: Мебел - Ви