Комода БЕСТА 9045

Комода БЕСТА 9045

10.300 ден.
Димензии: Д: 330 cm  x  Ш: 46 cm  x  В: 175.5 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 12106
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 330 х 46 х 175,5 cm
 • - ТВ Комода: 160 х 46 х 53 cm
 • - Висок елемент: 90 х 36 х 175,5 cm
  - Низок елемент: 80 х 36 х 106 cm
 • - Полица: 130 х 26 х 35 cm
 • Боја: Бела и Сива со Сонома
 • Изработка: Комода изработена во Бела Сјај МДФ и Сива Сјај  МДФ со дебелина 16мм (лице) и Сонома Арвен иверка со дебелина со дебелина 16мм (корпус). Меко затворање.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Комода БЕСТА 9045 Димензии: 330 х 46 х 175,5 cm - ТВ Комода: 160 х 46 х 53 cm - Висок елемент: 90 х 36 х 175,5 cm - Низок елемент: 80 х 36 х 106 cm - Полица: 130 х 26 х 35 cm Боја: Бела и Сива со Сонома Изработка: Комода изработена во Бела Сјај МДФ и Сива Сјај  МДФ со дебелина 16мм (лице) и Сонома Арвен иверка со дебелина со дебелина 16мм (корпус). Меко затворање. *Монтажата не е вклучена во цена.. Category: Product #: 12106 Regular price: 10.300 ден. 10.300 Available from: Мебел - Ви