Комода БРУНО артисан

Комода БРУНО артисан

17.900 ден.
Димензии: Д: 240 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 200 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10368
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 240 х 42 х 200 cm
  - Горна полица: 120 x 22 x 25 cm
  - Елемент за ТВ: 180 x 38 x 46 cm
  - Елемент горен: 60 x 35 x 103 cm
  - Елемент долен: 60 x 42 x 107 cm
 • Боја: Антрацит со Артисан фолија
 • Изработка: Комода изработена од медијапан во фолија артисан (лице) и високо квалитетна иверка 18mm во antracit (корпус). Стаклени полици и ЛЕД осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.

Монтажна шема
КОМОДА БРУНО

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Комода БРУНО артисан Димензии: 240 х 42 х 200 cm - Горна полица: 120 x 22 x 25 cm - Елемент за ТВ: 180 x 38 x 46 cm - Елемент горен: 60 x 35 x 103 cm - Елемент долен: 60 x 42 x 107 cm Боја: Антрацит со Артисан фолија Изработка: Комода изработена од медијапан во фолија артисан (лице) и високо квалитетна иверка 18mm во antracit (корпус). Стаклени полици и ЛЕД осветлување. *Монтажата не е вклучена во цен.. Category: Product #: 10368 Regular price: 17.900 ден. 17.900 Available from: Мебел - Ви