Комода ДАЈМОНД МОДУЛ
 • Комода ДАЈМОНД МОДУЛ

Комода ДАЈМОНД МОДУЛ

12.900 ден.
Димензии: Д: 260 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 200 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12561
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 260 х 42 х 200 cm
 • Долен елемент за ТВ:  260 х 42 х 40 cm
 • Висаче X 2:  120 х 32,5 х 36 cm
 • Полица X 2:  55 х 30 х 35 cm
 • Боја: 
  -  Како на сликата
 • Изработка: Комода изработена од бел медијапан и висококвалитетна иверка со дебелина 18мм.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Комода ДАЈМОНД МОДУЛ Димензии: 260 х 42 х 200 cm Долен елемент за ТВ:  260 х 42 х 40 cm Висаче X 2:  120 х 32,5 х 36 cm Полица X 2:  55 х 30 х 35 cm Боја:  -  Како на сликата Изработка: Комода изработена од бел медијапан и висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Прои.. Category: Product #: 12561 Regular price: 12.900 ден. 12.900 Available from: Мебел - Ви