Комода ДАРО
 • Комода ДАРО

Комода ДАРО

13.600 ден.
Димензии: Д: 240 cm  x  Ш: 38.5 cm  x  В: 191 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 12114
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 240 х 38,5 х 191 cm
  Димензии за ТВ: 98,5 х 97 cm
 • Боја: Даб Арвен со Сива МДФ
 • Изработка: Комода изработена од иверка и мдф со дебелина од 16 мм. Meко затворање на вратите.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Комода ДАРО Димензии: 240 х 38,5 х 191 cm Димензии за ТВ: 98,5 х 97 cm Боја: Даб Арвен со Сива МДФ Изработка: Комода изработена од иверка и мдф со дебелина од 16 мм. Meко затворање на вратите. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 работни денови. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на пр.. Category: Product #: 12114 Regular price: 13.600 ден. 13.600 Available from: Мебел - Ви