Комода ГОГО

Комода ГОГО

16.900 ден.
Димензии: Д: 330 cm  x  Ш: 40.5 cm  x  В: 176 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10511
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 330 х 40,5 х 176 cm 
 • - ТВ комода: 190 x 40 x 52,5 cm
  - Низок Елемент Витрина: 50/101 x 30 x 146,5 cm
  - Висок Елемент Висаче: 90 x 30 x 174 cm
  - Полица: 169 x 30 x 29,22 cm
 • Боја: Темна Сонома со Графит
 • Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм. ЛЕД осветлување и врати со меко затварање.
  *Монтажата не е вклучена во цената
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: КУЈНА, Kujna, kitchen,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода ГОГО Димензии: 330 х 40,5 х 176 cm  - ТВ комода: 190 x 40 x 52,5 cm - Низок Елемент Витрина: 50/101 x 30 x 146,5 cm - Висок Елемент Висаче: 90 x 30 x 174 cm - Полица: 169 x 30 x 29,22 cm Боја: Темна Сонома со Графит Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм. ЛЕД осветлување и врати со меко затварање. *Монтажата не е вклучена во цената *Рок на испорака: 45 р.. Category: Product #: 10511 Regular price: 16.900 ден. 16.900 Available from: Мебел - Ви