Комода КАРЕА
 • Комода КАРЕА
 • Комода КАРЕА
 • Комода КАРЕА
 • Комода КАРЕА

Комода КАРЕА

27.900 ден.
Димензии: Д: 410 cm  x  Ш: 41.5 cm  x  В: 181.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12273
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии (минимални): 410 х 41,5 x 181,5 cm
 • Низок елемент: 120 x 41,5 x 149,5 cm
 • ТВ Комода: 199,5 x 41,5 x 149,5 cm
 • Полица: 150 x 26 x 22 cm
 • Боја: Каманова Слива со Црна (како на сликата)
 • Изработка: Комода изработена од високо квалитетна иверка. Вклучено ЛЕД осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода КАРЕА Димензии (минимални): 410 х 41,5 x 181,5 cm Низок елемент: 120 x 41,5 x 149,5 cm ТВ Комода: 199,5 x 41,5 x 149,5 cm Полица: 150 x 26 x 22 cm Боја: Каманова Слива со Црна (како на сликата) Изработка: Комода изработена од високо квалитетна иверка. Вклучено ЛЕД осветлување. *Монтажата не е вклучена во цената. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријал.. Category: Product #: 12273 Regular price: 27.900 ден. 27.900 Available from: Мебел - Ви