ТВ Комода КАРЕА
  • ТВ Комода КАРЕА

ТВ Комода КАРЕА

9.520 ден.11.900 ден.
Димензии: Д: 200 cm  x  Ш: 41.5 cm  x  В: 63 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12797
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 199,5 x 41,5 x 149,5 cm
  • Боја: Каманова Слива со Црна (како на сликата)
  • Изработка: Комода изработена од високо квалитетна иверка.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви ТВ Комода КАРЕА Димензии: 199,5 x 41,5 x 149,5 cm Боја: Каманова Слива со Црна (како на сликата) Изработка: Комода изработена од високо квалитетна иверка. *Монтажата не е вклучена во цената. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12797 Regular price: 9.520 ден. 9.520 Available from: Мебел - Ви