Комода КОРДОБА

Комода КОРДОБА

18.490 ден.21.900 ден.
Димензии: Д: 280 cm  x  Ш: 47 cm  x  В: 198 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11441
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 280 х 47 х 198 cm
  ТВ Елемент: 150 х 47 х 54 cm
 • Висок Елемент: 50 х 42 х 198 cm
 • Низок Елемент: 80 х 42 х 124 cm
 • Полица: 140 х 22 х 35 cm
 • Боја: Артисан со Гранада
 • Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 18мм во Артисан и Гранада Боја. Има стаклени полици, ЛЕД осветлување и метални црни ногари.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.

 • МОНТАЖНА ШЕМА
  КОМОДА КОРДОБА
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Комода КОРДОБА Димензии: 280 х 47 х 198 cm ТВ Елемент: 150 х 47 х 54 cm Висок Елемент: 50 х 42 х 198 cm Низок Елемент: 80 х 42 х 124 cm Полица: 140 х 22 х 35 cm Боја: Артисан со Гранада Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 18мм во Артисан и Гранада Боја. Има стаклени полици, ЛЕД осветлување и метални црни ногари. *Монтажата не е вклучена во цената. МОНТАЖНА ШЕМА .. Category: Product #: 11441 Regular price: 18.490 ден. 18.490 Available from: Мебел - Ви