Комода МАТРИКС
 • Комода МАТРИКС

Комода МАТРИКС

15.600 ден.
Димензии: Д: 260 cm  x  Ш: 52 cm  x  В: 191 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12479
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 260 х 52  х 191 cm 
 • - Место за ТВ: 115 x 95 cm
 • Боја: Црна со Даб Бел Крафт
 • Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм. Механизми за меко затворање.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: КУЈНА, Kujna, kitchen,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода МАТРИКС Димензии: 260 х 52  х 191 cm  - Место за ТВ: 115 x 95 cm Боја: Црна со Даб Бел Крафт Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм. Механизми за меко затворање. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 работни денови.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на .. Category: Product #: 12479 Regular price: 15.600 ден. 15.600 Available from: Мебел - Ви