Комода МИНОА
 • Комода МИНОА
 • Комода МИНОА

Комода МИНОА

7.300 ден.
Димензии: Д: 200 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 140 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 7410
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 200 х 42 х 140 cm
 • - долен дел: 200 х 40 х 30 cm
 • - висаче 2 броја: 40 х 30 х 70 cm
 • - полица: 100 х 20 х 25 cm
 • Боја: Сонома Даб со Бела
 • Изработка: Иверка
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Комода МИНОА Димензии: 200 х 42 х 140 cm - долен дел: 200 х 40 х 30 cm - висаче 2 броја: 40 х 30 х 70 cm - полица: 100 х 20 х 25 cm Боја: Сонома Даб со Бела Изработка: Иверка *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 работни денови.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и ост.. Category: Product #: 7410 Regular price: 7.300 ден. 7.300 Available from: Мебел - Ви