Комода РИВИЕРА
 • Комода РИВИЕРА

Комода РИВИЕРА

15.900 ден.
Димензии: Д: 270 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 190 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12552
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 270 х 42 х 190 cm
 • Долен елемент за ТВ:  270 х 42 х 41 cm
 • Висаче X 3:  40 х 32,5 х 100 cm
 •  
 • Боја: 
  -  Како на сликата
 • Изработка: Комода изработена од бел медијапан, три висачи со врати за складирање, четири фиоки на делот за ТВ.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.

 • МОНТАЖНА ШЕМА
 • КОМОДА РИВИЕРА
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Комода РИВИЕРА Димензии: 270 х 42 х 190 cm Долен елемент за ТВ:  270 х 42 х 41 cm Висаче X 3:  40 х 32,5 х 100 cm   Боја:  -  Како на сликата Изработка: Комода изработена од бел медијапан, три висачи со врати за складирање, четири фиоки на делот за ТВ. *Монтажата не е вклучена во цената. МОНТАЖНА ШЕМА КОМОДА РИВИЕРА   Согласно потребите, брзината на испорака, достапн.. Category: Product #: 12552 Regular price: 15.900 ден. 15.900 Available from: Мебел - Ви