Комода САН МАРИНО

Комода САН МАРИНО

13.900 ден.
Димензии: Д: 241 cm  x  Ш: 45 cm  x  В: 190 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11994
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 241 х 45 х 190 cm
 • ТВ елемент: 181 x 45 x 46 cm 
 • Низок елемент: 60 x 40 x 103 cm
 • Висок елемент: 60 x 32 x 100 cm
 • Полица: 140 x 22 x 20 cm
 • Боја: Артисан со бела
 • Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм.
  *Монтажата не е вклучена во цената
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: КУЈНА, Kujna, kitchen,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода САН МАРИНО Димензии: 241 х 45 х 190 cm ТВ елемент: 181 x 45 x 46 cm  Низок елемент: 60 x 40 x 103 cm Висок елемент: 60 x 32 x 100 cm Полица: 140 x 22 x 20 cm Боја: Артисан со бела Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм. *Монтажата не е вклучена во цената ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржу.. Category: Product #: 11994 Regular price: 13.900 ден. 13.900 Available from: Мебел - Ви