Комода ВИКТОРИЈА
 • Комода ВИКТОРИЈА

Комода ВИКТОРИЈА

14.900 ден.
Димензии: Д: 244 cm  x  Ш: 50 cm  x  В: 183 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10897
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 244 х 50 х 183 cm
 • ТВ елемент: 134 х 50 х 48 cm
  Елемент со стаклена врата: 40 х 37 х 183 cm
  Широк елемент: 70 х 50 х 183 cm
  Полица: 134
   х 45 х 50 cm
 • Боја: Крем со Тортана (како на сликата)
 • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода ВИКТОРИЈА Димензии: 244 х 50 х 183 cm ТВ елемент: 134 х 50 х 48 cm Елемент со стаклена врата: 40 х 37 х 183 cm Широк елемент: 70 х 50 х 183 cm Полица: 134 х 45 х 50 cm Боја: Крем со Тортана (како на сликата) Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производит.. Category: Product #: 10897 Regular price: 14.900 ден. 14.900 Available from: Мебел - Ви