Комоди

Комоди

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Бифе ГУЧИ со огледало Бифе ГУЧИ со огледало
Д: 220 x Ш: 52 x В: 78 cm
Димензии: 220 x 52 x 78 cm огледало: 61 x 102 x 5 cm Бој..
47.610 ден.52.900 ден.
без ДДВ: 40.347 ден.
-10%
Бифе ВАЛЕНСИЈА Бифе ВАЛЕНСИЈА
Д: 217 x Ш: 52 x В: 88 cm
Димензии: 217 х 52 х 88 cm Огледало: 100 х 88,4 cm Боја: Крем с..
39.510 ден.43.900 ден.
без ДДВ: 33.483 ден.
-10%
Бифе БЈАНКА Бифе БЈАНКА
Д: 231 x Ш: 53 x В: 80 cm
Димензии: 231 х 53 х 80 cm Огледало: 110 х 110 cm Боја: Орев ..
41.310 ден.45.900 ден.
без ДДВ: 35.008 ден.
-10%
ТВ комода ВАЛЕНСИЈА ТВ комода ВАЛЕНСИЈА
Д: 217.2 x Ш: 52 x В: 64 cm
Димензии: 217 х 52 х 64 cm Боја: Орев крем Изработка: ТВ Комода изработен..
35.010 ден.38.900 ден.
без ДДВ: 29.669 ден.
-10%
ТВ комода БЈАНКА ТВ комода БЈАНКА
Д: 231.2 x Ш: 53 x В: 57 cm
Димензии: 231 х 53 х 57 cm Боја: Орев Изработка: ТВ Комода изработен..
41.310 ден.45.900 ден.
без ДДВ: 35.008 ден.
ТВ комода БУЛЕМ ТВ комода БУЛЕМ
Д: 170 x Ш: 78 x В: 90 cm
Димензии: 180 х 45 х 42 cm Боја: Орев Изработка: Трп. маса изработена од ..
16.300 ден.
без ДДВ: 13.814 ден.
Бифе МИЛАНО Бифе МИЛАНО
Д: 140 x Ш: 45 x В: 88 cm
Димензии: 140 х 45 х 88 cm Боја: Бела со артисан Изработка: Бифе изр..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Комода МИЛАНО Комода МИЛАНО
Д: 270 x Ш: 45 x В: 188 cm
Димензии: 270 х 45 х 188 cm ТВ елемент: 140 х 45 х 48 cm Висок елемент: 6..
25.900 ден.
без ДДВ: 21.949 ден.
ТВ комода СТАР
Д: 180 x Ш: 45 x В: 42 cm
Димензии: 180 х 45 х 42 cm Боја: Орев Изработка: Трп. маса изработена од ..
11.600 ден.
без ДДВ: 9.831 ден.
Бифе БРАН Бифе БРАН
Д: 150.5 x Ш: 42 x В: 88 cm
Димензии: 150 x 42 x 88 cm Боја: Бела со Артисан Изработка: Бифе изработе..
12.990 ден.
без ДДВ: 11.008 ден.
Комода ЛИНА ЛЕШНИК Комода ЛИНА ЛЕШНИК
Д: 300 x Ш: 50 x В: 200 cm
Димензии: 300 x 50 х 200 cm Елемент за ТВ: 220 x 52 х 53 cm ..
28.900 ден.
без ДДВ: 24.492 ден.
ТВ комода РОМА онлајн ТВ комода РОМА онлајн
Д: 220 x Ш: 75 x В: 52 cm
Димензии: 220 х 75 х 52 cm Боја:  - Антрацит со светло сива - Светло Си..
38.900 ден.
без ДДВ: 32.966 ден.
Бифе РОМА онлајн Бифе РОМА онлајн
Д: 220 x Ш: 75 x В: 52 cm
Димензии: 220 x 75 x 52 cm Боја:  - Антрацит со Светло Сива -&n..
42.900 ден.
без ДДВ: 36.356 ден.
-10%
ТВ комода ВАЛЕНТИНА ТВ комода ВАЛЕНТИНА
Д: 220.2 x Ш: 48 x В: 56 cm
Димензии: 220 х 48 х 56 cm Боја: Бела Изработка: ТВ Комода изра..
31.410 ден.34.900 ден.
без ДДВ: 26.619 ден.
-10%
ТВ комода БУГАТИ ТВ комода БУГАТИ
Д: 223.2 x Ш: 47 x В: 65 cm
Димензии: 223 х 47 х 65 cm Боја: Како на сликата Изработка: ТВ Комода изр..
29.610 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 25.093 ден.
-9%
ТВ комода АЛМИРА ТВ комода АЛМИРА
Д: 216.2 x Ш: 48 x В: 56 cm
Димензии: 216 х 48 х 56 cm Боја: Како на сликата Изработка: ТВ Комод..
31.900 ден.34.900 ден.
без ДДВ: 27.034 ден.
-10%
Бифе ВАЛЕНТИНА Бифе ВАЛЕНТИНА
Д: 220 x Ш: 48 x В: 85 cm
Димензии: 220 x 48 x 85 cm огледало: Ф-91 x 2 cm Боја: Б..
41.310 ден.45.900 ден.
без ДДВ: 35.008 ден.
Бифе ЛИНА
Д: 180 x Ш: 42 x В: 90 cm
Димензии: 180 х 42 х 90 cm Боја: Бела со Артисан Изработка: Бифе изработено од..
17.900 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.
-10%
Бифе БУГАТИ Бифе БУГАТИ
Д: 205 x Ш: 47 x В: 85 cm
Димензии: 205 x 47 x 85 cm огледало: 180 x 62 x 2,5 cm Боја:&..
36.810 ден.40.900 ден.
без ДДВ: 31.195 ден.
-10%
Бифе АЛМИРА Бифе АЛМИРА
Д: 216 x Ш: 48 x В: 88 cm
Димензии: 216 x 48 x 88 cm огледало: 110 x 110 x 3 cm Боја:&n..
44.900 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.051 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01