Бифе АРЕС
 • Бифе АРЕС
 • Бифе АРЕС
 • Бифе АРЕС
 • Бифе АРЕС
 • Бифе АРЕС

Бифе АРЕС

36.900 ден.
Димензии: Д: 222 cm  x  Ш: 50 cm  x  В: 85 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12750
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


  • Димензии: 222 x 50 x 85 cm
  • Боја: 
  • - Орев
   - Бела
  • Изработка: Бифе изработено од медијапан и фурнир со златни ногари, две стаклени врати на средината, златни апликации, меко затворање на страничните врати.
    
  • *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.
  •  
   • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
    
  •  
   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: бифе

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Бифе АРЕС Димензии: 222 x 50 x 85 cm Боја:  - Орев - Бела Изработка: Бифе изработено од медијапан и фурнир со златни ногари, две стаклени врати на средината, златни апликации, меко затворање на страничните врати.   *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на.. Category: Product #: 12750 Regular price: 36.900 ден. 36.900 Available from: Мебел - Ви