Бифе ЛОМБАРДО
  • Бифе ЛОМБАРДО

Бифе ЛОМБАРДО

16.900 ден.
Димензии: Д: 163 cm  x  Ш: 41 cm  x  В: 83 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12264
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 163 х 41 х 83 cm
  • Боја: Даб со Црна Висок Сјај
  • Изработка: Бифе израбоено од високо квалитетна иверка со дебелина 18mm, готов медијапан со црна боја (лице) и Даб сјај (корпус).
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Бесплатна испорака.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Бифе ЛОМБАРДО Димензии: 163 х 41 х 83 cm Боја: Даб со Црна Висок Сјај Изработка: Бифе израбоено од високо квалитетна иверка со дебелина 18mm, готов медијапан со црна боја (лице) и Даб сјај (корпус). *Монтажата не е вклучена во цената. *Бесплатна испорака.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и оста.. Category: Product #: 12264 Regular price: 16.900 ден. 16.900 Available from: Мебел - Ви