Бифе РОМА
 • Бифе РОМА
 • Бифе РОМА
 • Бифе РОМА
 • Бифе РОМА
 • Бифе РОМА
 • Бифе РОМА
 • Бифе РОМА

Бифе РОМА

37.900 ден.
Димензии: Д: 220 cm  x  Ш: 75 cm  x  В: 52 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12755
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:  • Димензии: 220 x 75 x 52 cm
  • Боја: 
  • - Антрацит со Светло Сива
   - Светло Сива со Златна
  • - Светло Сива со Никел
  • Изработка: Бифе изработено од специјален медијапан добиен со посебна постапка со која се добива посебна структура на медијапанот. Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар. 
   Со декоративни златни и сребрени апликации, четири врати со меко затворање на страничните врати.
    
  • *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.
  •  
   • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
    
  •  
   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: бифе

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Бифе РОМА Димензии: 220 x 75 x 52 cm Боја:  - Антрацит со Светло Сива - Светло Сива со Златна - Светло Сива со Никел Изработка: Бифе изработено од специјален медијапан добиен со посебна постапка со која се добива посебна структура на медијапанот. Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар.  Со декоративни златни и сребрени апликации.. Category: Product #: 12755 Regular price: 37.900 ден. 37.900 Available from: Мебел - Ви