Бифе СОФИЈА
  • Бифе СОФИЈА
  • Бифе СОФИЈА

Бифе СОФИЈА

7.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 12599
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 140 х 45 х 81 cm
  • Боја: Даб Арвен Неутрален
  • Изработка: Бифе изработено од иверка со дебелина 16мм. Механизми за меко затворање.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Бифе СОФИЈА Димензии: 140 х 45 х 81 cm Боја: Даб Арвен Неутрален Изработка: Бифе изработено од иверка со дебелина 16мм. Механизми за меко затворање.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12599 Regular price: 7.900 ден. 7.900 Available from: Мебел - Ви