Бифеа

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Бифе ВАЛЕНТИНА Бифе ВАЛЕНТИНА
Д: 220 x Ш: 48 x В: 85 cm
Димензии: 220 x 48 x 85 cm Боја: Бела со Никел Изработка: ..
45.900 ден.
без ДДВ: 38.898 ден.
Бифе ЛИНА
Д: 180 x Ш: 42 x В: 90 cm
Димензии: 180 х 42 х 90 cm Боја: Бела со Артисан Изработка: Бифе изработено од..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Бифе БУГАТИ Бифе БУГАТИ
Д: 205 x Ш: 47 x В: 85 cm
Димензии: 205 x 47 x 85 cm Боја: Како на сликата Изработка:&nb..
40.900 ден.
без ДДВ: 34.661 ден.
Бифе АЛМИРА Бифе АЛМИРА
Д: 216 x Ш: 48 x В: 88 cm
Димензии: 216 x 48 x 88 cm Боја: Како на сликата Изработка:&nb..
49.900 ден.
без ДДВ: 42.288 ден.
Бифе ГРЕЈС Бифе ГРЕЈС
Д: 160 x Ш: 42 x В: 90.6 cm
Димензии: 160 х 42 х 90,6 cm Боја: Колонијален Даб со Црна (како на сликата) И..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Бифе ЕНКАНТО Бифе ЕНКАНТО
Д: 173.3 x Ш: 45 x В: 93 cm
Димензии: 173,5 х 45 х 93,6 cm Боја: Бел Бор Изработка: Класилниот, ..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Бифе ГАЛАКТИК Бифе ГАЛАКТИК
Д: 173 x Ш: 42 x В: 80 cm
Димензии: 173 х 42 х 80 cm Боја: Бетон Даб Сонома (како на сликата) Изработка:..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Бифе КОРДОБА
Д: 141 x Ш: 24 x В: 84 cm
Димензии: 141 х 42 х 84 cm Боја: Артисан со Гранада Изработка: Бифе ..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Бифе НЕПАЛ Бифе НЕПАЛ
Д: 175 x Ш: 45 x В: 97 cm
Димензии: 175 х 45 х 97,2 cm Боја: Брамберг смрека (како на сликата) Изра..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Бифе АТЕНШАН Бифе АТЕНШАН
Д: 194 x Ш: 41 x В: 91 cm
Димензии: 194 х 41 х 91 cm Боја:  - Нордиски сив даб (корпус) и бела сјај..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
Бифе ТУЛУЗ
Д: 163.2 x Ш: 43.2 x В: 85.9 cm
Димензии: 163,2 х 43,2 х 85,9 cm Боја: Бела со Артисан Изработка:&nb..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Бифе КАНДО златен јасен Бифе КАНДО златен јасен
Д: 190 x Ш: 42 x В: 90 cm
Димензии: 190 х 42 х 90 cm Боја: Каноне со златен јасен (како на сликата) Изработ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Бифе РОМА Бифе РОМА
Д: 220 x Ш: 75 x В: 52 cm
Димензии: 220 x 75 x 52 cm Боја:  - Светло Сива со Никел Из..
37.900 ден.
без ДДВ: 32.119 ден.
Бифе АРЕС Бифе АРЕС
Д: 222 x Ш: 50 x В: 85 cm
Димензии: 222 x 50 x 85 cm Боја:  - Орев Изработка: Бифе и..
36.900 ден.
без ДДВ: 31.271 ден.
Бифе ЛОМБАРДО Бифе ЛОМБАРДО
Д: 163 x Ш: 41 x В: 83 cm
Димензии: 163 х 41 х 83 cm Боја: Даб со Црна Висок Сјај Изработ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Бифе СОФИЈА Бифе СОФИЈА
Д: 140 x Ш: 45 x В: 81 cm
Димензии: 140 х 45 х 81 cm Боја: Даб Арвен Неутрален Изработка: Бифе изработен..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Бифе АНДРЕЈ Бифе АНДРЕЈ
Д: 161.5 x Ш: 41.6 x В: 85.1 cm
Димензии: 161,5 х 41,6 х 85,1 cm Боја: Mасима Дарк со Гранада. Израб..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Бифе МОЛА Бифе МОЛА
Д: 170 x Ш: 40 x В: 81 cm
Димензии: 170 x 40 x 81 cm Боја: Артисан со Гранада Изработка: Бифе изработено..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Бифе КАРЕА Бифе КАРЕА
Д: 159.5 x Ш: 41.5 x В: 82.5 cm
Димензии: 159,5 x 41,5 x 82,5 cm Боја: Каманова Слива со Црна (како на слик..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Бифе КИРИКУС Бифе КИРИКУС
Д: 155 x Ш: 40 x В: 89.5 cm
Димензии: 155 х 40 х 89,5 cm Боја: Бела со Сива Изработка: Бифе изработен..
10.600 ден.
без ДДВ: 8.983 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01