Бифе 2014
  • Бифе 2014
  • Бифе 2014

Бифе 2014

27.900 ден.
Димензии: Д: 202 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 78 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10654
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 202 х 42 х 78 cm
  • Боја: Орев
  • Изработка: Бифе изработено од Американски фурниран медијапан, кој што се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите. Бифе специјално одбрано за Вас со декоративни елементи, две вратички со меко затворање, три фиоки и дрвени ногари.
  • *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани.

Бифе изработено од Американски фурниран медијапан, кој што се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите.

Бифе специјално одбрано за Вас со декоративни елементи,  две вратички со меко затворање, три фиоки и дрвени ногари ногари.

  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Бифе 2014 Димензии: 202 х 42 х 78 cm Боја: Орев Изработка: Бифе изработено од Американски фурниран медијапан, кој што се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите. Бифе специјално одбрано за Вас со декоративни елементи, две вратички со меко затворање, три фиоки и дрвени ногари. *Производот с.. Category: Product #: 10654 Regular price: 27.900 ден. 27.900 Available from: Мебел - Ви