БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

0 ден.
Шифра на производ: 000
Достапност: На залиха
Количина:

Мебел-Ви обезбедува достава на сите производи купени во сопствените салони.

Доставата на производите е бесплатна за сите нарачки чија вредност надминува 8.000 денари.

За поединечни нарачки со вредност под 8.000 денари, за кој купувачите сакаат достава до дома, се доплаќа за превоз 600 денари, во спротивно робата се доставува до продажниот салон каде е направена нарачката.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS