Бифе 2016
 • Бифе 2016
 • Бифе 2016
 • Бифе 2016

Бифе 2016

28.900 ден.
Димензии: Д: 202 cm  x  Ш: 48 cm  x  В: 80 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10648
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 202 х 48 х 80 cm
 • Боја: Орев
 • Изработка:  Бифе изработено од Американски фурниран медијапан, кој што се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите.
  Бифе специјално одбрано за Вас со декоративни елементи, четири вратички со меко затворање и црни метални ногари.

 

 • *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не се монтирани.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Бифе 2016 Димензии: 202 х 48 х 80 cm Боја: Орев Изработка:  Бифе изработено од Американски фурниран медијапан, кој што се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите. Бифе специјално одбрано за Вас со декоративни елементи, четири вратички со меко затворање и црни метални ногари.   *.. Category: Product #: 10648 Regular price: 28.900 ден. 28.900 Available from: Мебел - Ви