Бифе 2031

Бифе 2031

37.900 ден.
Димензии: Д: 200 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 80 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11475
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 200 x 42 x 78 cm
  • Боја: Црна со Сребрена
  • Изработка: Бифе изработено од специјален медијапан изработен со специјална постапка со што се добива уникатна структура на медијапан.
   Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар.
   Бифе специјално изработено за Вас со три фиоки со меко затворање и сребрени декоративни рачки и сребрени ногари.
    
  • *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.
  •  
   • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
    
  •  
   

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: бифе

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Бифе 2031 Димензии: 200 x 42 x 78 cm Боја: Црна со Сребрена Изработка: Бифе изработено од специјален медијапан изработен со специјална постапка со што се добива уникатна структура на медијапан. Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар. Бифе специјално изработено за Вас со три фиоки со меко затворање и сребрени декоративни рачки и сребре.. Category: Product #: 11475 Regular price: 37.900 ден. 37.900 Available from: Мебел - Ви