Бифе АНДРЕЈ
  • Бифе АНДРЕЈ

Бифе АНДРЕЈ

10.900 ден.
Димензии: Д: 161.5 cm  x  Ш: 41.6 cm  x  В: 85.1 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12331
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 161,5 х 41,6 х 85,1 cm
  • Боја: Mасима Дарк со Гранада.
  • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18mm. Бифето има три вратички и две фиоки.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Бифе АНДРЕЈ Димензии: 161,5 х 41,6 х 85,1 cm Боја: Mасима Дарк со Гранада. Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18mm. Бифето има три вратички и две фиоки.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12331 Regular price: 10.900 ден. 10.900 Available from: Мебел - Ви