Бифе БОС
 • Бифе БОС
 • Бифе БОС

Бифе БОС

10.900 ден.
Димензии: Д: 150 cm  x  Ш: 42.5 cm  x  В: 81 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12451
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 150 х 42,5 х 81 cm
 • Боја: Бела Сјај со Темна Сонома
 • Изработка: Бифе изработено во МДФ Бела Сјај со деб. 18мм и иверка во Темна Сонома со деб. 16мм. Меко затворање.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Бифе БОС Димензии: 150 х 42,5 х 81 cm Боја: Бела Сјај со Темна Сонома Изработка: Бифе изработено во МДФ Бела Сјај со деб. 18мм и иверка во Темна Сонома со деб. 16мм. Меко затворање. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 работни денови.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и .. Category: Product #: 12451 Regular price: 10.900 ден. 10.900 Available from: Мебел - Ви