Бифе ДОМА
 • Бифе ДОМА
 • Бифе ДОМА

Бифе ДОМА

5.900 ден.6.900 ден.
Производител: Status
Шифра на производ: 10673
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 120 х 42 х 85 cm
 • Боја: Сонома со Адмирал Орев
 • Изработка: Бифе изработено од иверка со дебелина 16мм, со четири фиоки за дополнителен простор за чување на Вашите работи.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.
 • Бифе изработена од  високо калитетна иверка со дебелина 16мм, со една вратичка и четири фиоки за дополнителен простор за чување на Вашите работи.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS