Бифе КАРЕА
 • Бифе КАРЕА
 • Бифе КАРЕА
 • Бифе КАРЕА

Бифе КАРЕА

7.900 ден.13.900 ден.
Димензии: Д: 159.5 cm  x  Ш: 41.5 cm  x  В: 82.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12275
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 159,5 x 41,5 x 82,5 cm
 • Боја: Каманова Слива со Црна (како на сликата)
 • Изработка: Бифе изработено од иверка со 2 вратички со поделен простор на 4 дела. Има и 2 фиоки. Црни рачки на фиоките и вратичките.
 • * Монтажата не е вклучена во цената.
 • * Бесплатна испорака.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Бифе КАРЕА Димензии: 159,5 x 41,5 x 82,5 cm Боја: Каманова Слива со Црна (како на сликата) Изработка: Бифе изработено од иверка со 2 вратички со поделен простор на 4 дела. Има и 2 фиоки. Црни рачки на фиоките и вратичките. * Монтажата не е вклучена во цената. * Бесплатна испорака. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува пр.. Category: Product #: 12275 Regular price: 7.900 ден. 7.900 Available from: Мебел - Ви