Бифе КИРИКУС
 • Бифе КИРИКУС
 • Бифе КИРИКУС

Бифе КИРИКУС

10.600 ден.
Димензии: Д: 155 cm  x  Ш: 40 cm  x  В: 89.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12170
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 155 х 40 х 89,5 cm
 • Боја: Бела со Сива
 • Изработка: Бифе изработено од висококвалитетна иверка (корпус) и бела мат (лице) со три фиоки и две вратички. Црни рачки на фиоките, железни црни ногари (сиви).
 • *Монтажата  не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Бифе КИРИКУС Димензии: 155 х 40 х 89,5 cm Боја: Бела со Сива Изработка: Бифе изработено од висококвалитетна иверка (корпус) и бела мат (лице) со три фиоки и две вратички. Црни рачки на фиоките, железни црни ногари (сиви). *Монтажата  не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и ос.. Category: Product #: 12170 Regular price: 10.600 ден. 10.600 Available from: Мебел - Ви