Бифе КОРДОБА
  • Бифе КОРДОБА

Бифе КОРДОБА

11.610 ден.12.900 ден.
Димензии: Д: 141 cm  x  Ш: 42 cm  x  В: 84 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12018
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 141 х 42 х 84 cm
  • Боја: Артисан со Гранада
  • Изработка: Бифе изработено во Артисан и Гранада во иверка со дебелина 18мм. 2 фиоки и 3 вратички, црни метални ногари.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • Бесплатна испорака.

МОНТАЖНА ШЕМА
БИФЕ КОРДОБА

  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS