Бифе МАРИАНО
  • Бифе МАРИАНО

Бифе МАРИАНО

15.900 ден.
Димензии: Д: 180 cm  x  Ш: 45 cm  x  В: 80 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12449
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 180 х 45 х 80 cm
  • Боја: Бела Сјај со Даб Дакота
  • Изработка: Бифе изработено во Бела Сјај со деб. 18мм и иверка во Даб Дакота со деб. 16мм. ЛЕД осветлување. Меко затворање.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Рок на испорака: 45 работни денови.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Бифе МАРИАНО Димензии: 180 х 45 х 80 cm Боја: Бела Сјај со Даб Дакота Изработка: Бифе изработено во Бела Сјај со деб. 18мм и иверка во Даб Дакота со деб. 16мм. ЛЕД осветлување. Меко затворање. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 работни денови.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,.. Category: Product #: 12449 Regular price: 15.900 ден. 15.900 Available from: Мебел - Ви