Бифе МОЛА
  • Бифе МОЛА

Бифе МОЛА

10.900 ден.
Димензии: Д: 170 cm  x  Ш: 40 cm  x  В: 81 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12002
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 170 x 40 x 81 cm
  • Боја: Артисан со Гранада
  • Изработка: Бифе изработено во Артисан и Гранада иверка. 1 фиока и 3 вратички, црни метални ногари.
  • * Монтажата не е вклучена во цената.
  • MOНТАЖНА ШЕМА

БИФЕ МОЛА

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Бифе МОЛА Димензии: 170 x 40 x 81 cm Боја: Артисан со Гранада Изработка: Бифе изработено во Артисан и Гранада иверка. 1 фиока и 3 вратички, црни метални ногари. * Монтажата не е вклучена во цената. MOНТАЖНА ШЕМА БИФЕ МОЛА Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елемент.. Category: Product #: 12002 Regular price: 10.900 ден. 10.900 Available from: Мебел - Ви