Бифе НАГОРЕ
  • Бифе НАГОРЕ

Бифе НАГОРЕ

14.600 ден.
Димензии: Д: 175.5 cm  x  Ш: 41 cm  x  В: 87 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10983
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 175,5 х 41 х 87 cm
  • Боја: Сив Даб
  • Изработка: Бифе изработено од високо квалитетена иверка со три вратички и една фиока со црни рачки.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Бифе НАГОРЕ Димензии: 175,5 х 41 х 87 cm Боја: Сив Даб Изработка: Бифе изработено од високо квалитетена иверка со три вратички и една фиока со црни рачки. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на пр.. Category: Product #: 10983 Regular price: 14.600 ден. 14.600 Available from: Мебел - Ви