Комода БРАН

Комода БРАН

25.900 ден.
Димензии: Д: 290 cm  x  Ш: 40 cm  x  В: 190 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12826
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 290 х 40 x 190 cm
 • -ТВ елемент: 140 х 43 x 49 cm
 • -Низок елемент: 90 х 42 x 141 cm
 • -Висок елемент: 60 х 42 x 190 cm
 • -Полица: 140 х 22 x 25 cm
 • Боја: Бела со Артисан
 • Изработка: Модерна комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм(костур) и медијапан фолија (лице). Со стаклени полици и ЛЕД осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода БРАН Димензии: 290 х 40 x 190 cm -ТВ елемент: 140 х 43 x 49 cm -Низок елемент: 90 х 42 x 141 cm -Висок елемент: 60 х 42 x 190 cm -Полица: 140 х 22 x 25 cm Боја: Бела со Артисан Изработка: Модерна комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм(костур) и медијапан фолија (лице). Со стаклени полици и ЛЕД осветлување. *Монтажата не е вклучена во цената. *Бесплатна испорака.. Category: Product #: 12826 Regular price: 25.900 ден. 25.900 Available from: Мебел - Ви