Комода ПАРГА

Комода ПАРГА

17.300 ден.
Димензии: Д: 284 cm  x  Ш: 40 cm  x  В: 181 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10500
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
  • Димензии: 284 х 40 x 181 cm
  • Боја: Даб Ојстер со Бела Софт
  • Изработка: Комода изработена од иверка со дебелина 16мм. LED осветлување.
  • *Монтажата не е вклучена во цената.
  • *Рок на испорака: 45 работни денови.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода ПАРГА Димензии: 284 х 40 x 181 cm Боја: Даб Ојстер со Бела Софт Изработка: Комода изработена од иверка со дебелина 16мм. LED осветлување. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 работни денови.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не вли.. Category: Product #: 10500 Regular price: 17.300 ден. 17.300 Available from: Мебел - Ви